+90 312 443 33 33 Telefon:
info@ceyyatirim.com İletişim/Başvuru:

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Geçmişimiz ve Vizyonumuz

Image


Başkanın Mesajı


Türkiye'de inşaat, bilişim, iletişim ve enerji sektörlerine yönelen grup şirketlerimiz sayesinde ülkemize olan sorumluluğumuzu yerine getirmek için yıllardır ben ve ekibim var gücümüzle çalıştık. Ülke ekonomisine katkıda bulunmak, istihdam yaratmak ve projelerimizi dünya standartlarının üzerinde hayata geçirmek en büyük gururumuz oldu.

Ekibim ve kendi adıma şunu net bir şekilde belirtmek isterim ki bilişimden inşaata, enerjiden savunma sanayiine, öğrenci yurtlarından yaşam alanlarına kadar insanların hayatlarına dokunduğumuz her noktayı daha da geliştirmeye devam edeceğiz; daha işimiz bitmedi.

Önümüzdeki yıllarda aynı şevk ve azimle çalışarak ülkemize ve grup şirketlerimize yakışan, örnek gösterilecek projelerle çok daha iyi yarınlar için üretmeye devam edeceğiz.
Vizyonumuz, günümüz koşullarına en uygun projeleri üretmenin yanı sıra yarınları da kurgulayarak hep bir adım önde olmak olmuştur. Tüm gücümüz ve tecrübemizle bugünden yarınları hazırlamaya devam!

NE YAPIYORUZ?

Cey Yatırım A.Ş. Türkiye'de inşaat, bilişim, iletişim ve enerji sektörlerine yönelen grup şirketlerimiz sayesinde hayata geçiyoruz.

01

Nesiller Arası Deneyim

02

Farklı Bakış Açıları

03

Çalışma Kalitemiz

04

İş İmkanıImage

Çeşitli Endüstrilerde Nesilden Nesile Aktarılan Deneyim.

Farklı sektörlerde yaptığımız projeler ile çağımıza farklı bir bakış açısı sağlıyoruz.

İnşaat Sektöründe Uzmanız

Gelecekçi Endüstriyel Çözümler

Her Türlü Koşulu Düşünüyoruz